close
تبلیغات در اینترنت
شرایط ورود به دانشگاه افسری
loading...

یک سایت...یک دنیا

شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران بسم الله الرحمن الرحیم (نیروی زمینی،نیروی هوایی،نیروی دریایی،پدافند هوایی،هوانیروز) آ.ج.ا (ارتش جمهوری اسلامی ایران) هر ساله جهت آموزش نیروهای خود از مدرک دیپلم دانشجو می پذیرد.بنابراین افرادی که در رشته های ریاضی فیزیک،علوم تجربی و علوم انسانی موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند می توانند جهت ثبت نام در تاریخ های مشخص شده که توسط ا.ج.ا در سایت آجا،اخبار،روزنامه ها و ... اعلام می گردد،اقدام نماید.(به طور معمول در اواخر بهمن اعلام شده و تا آخر اسفند…

پیام مدیر سایت

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز .ممنونم از این که سایت مارو برای دنبال کردن مطالب مورد نظرتون انتخاب کردین و امیدوارم که لحظات خوبی رو اینجا سپری کنید .ما تمام سعی خودمان را به کار برده ایم تا از انواع مطالب علمی در سایت قرار دهیم مطالبی که میتوان از انها در زندگی روزمره استفاده زیادی کرد .کپی برداری از سایت ازده و چه کاری بهتر از نشر علم است حتی در این مورد حدیثی داریم که میگوید «زکات علم ، نشر ان است»


از همه کاربران گرامی خواهشمندم برای هر چه بهتر شدن سایت مارا از نظرات گرم و صمیمانه خود محروم نکنید

در ضمن از دوستان عزیز دعوت به عمل می اید تا در این سایت عضو شوند و اگر طالب مدیر شدن هستید در قسمت نظرات مارا در جریان بگذارید .و در اخر برای ظهور اقا امام زمان علیه السلام  بگو «الهم عجل لویک الفرج»محمد20000 بازدید : 11 چهارشنبه 07 مرداد 1394 زمان : 21:55 نظرات ()

شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

(نیروی زمینی،نیروی هوایی،نیروی دریایی،پدافند هوایی،هوانیروز)
آ.ج.ا (ارتش جمهوری اسلامی ایران) هر ساله جهت آموزش نیروهای خود از مدرک دیپلم دانشجو می پذیرد.بنابراین افرادی که در رشته های ریاضی فیزیک،علوم تجربی و علوم انسانی موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند می توانند جهت ثبت نام در تاریخ های مشخص شده که توسط ا.ج.ا در سایت آجا،اخبار،روزنامه ها و ... اعلام می گردد،اقدام نماید.(به طور معمول در اواخر بهمن اعلام شده و تا آخر اسفند مهلت ثبت نام است.)

ثبت نام ا.ج.ا به صورت حضوری بوده.بنابراین شما باید مدارک مورد نیاز را با مراجعه به سایت ا.ج.ا ( www.aja.ir ) تهیه نموده و به یکی از محل های ثبت نام که در سایت ا.ج.ا نام برده شده(25 حوزه بوده و پیشنهاد می شود ترجیحا نزدیک ترین مکان به محل زندگی خود را انتخاب نمایید.) حضوری تحویل می دهید.(مبلغ 000/20 تومان نیز باید پرداخت کنید)

شرایط ورود:

1- داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای رشته‌های علوم تجربی و ریاضی‌ فیزیک ۱۴ و برای رشته‌های علوم انسانی و معارف اسلامی ۱۶ و همچنین حداقل معدل کتبی ۱۰ برای تمامی رشته‌ها و برای داوطلبان در حال تحصیل معدل سال سوم متوسطه ملاک بوده و در زمان ثبت‌نام نهایی ارائه مدرک قبولی سال چهارم متوسطه الزامیست . (فرزندان شاهد ازشرط معدل معاف می‌باشند).
جهت داوطلبان خلبانی هواپیما حداقل معدل کل ۱۵ و حداقل معدل کتبی ۱۲ می باشد.

2- دارا بودن حداقل ۱۷ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می‌شود (برای فرزندان شهدا ۵ سال به حداکثر سن داوطلبین اضافه می‌شود.) مبنای محاسبه سن داوطلبان اولین روز تاریخ ثبت‌نام می‌باشد.
حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما ۲۰ سال می‌باشد.

3-حداقل قد برای عموم داوطلبان ۱۶۵ سانتیمتر و دید چشم برای رشته‌های خلبانی و ناوبری ده دهم و برای سایر
رشته‌ها هشت دهم می‌باشد.

جدول رشته‌های تحصیلی:
پس از ارائه مدارک باید منتظر تاریخ امتحان کتبی هماهنگی که از منابع کنکور بوده و تاریخ آن را هنگام ثبت نام به شما اعلام می کنند(هر ساله متفاوت است)،بمانید.

ازمون:

3 روز قبل از زمان برگزاری آزمون،کارت های ورود به جلسه آزمون به حوضه امتحانی(که همان محل ثبت نام شما بوده) صادر می شود و شما باید تا یک روز قبل از آزمون جهت اخذ کارت به محل ثبت نام مراجعه نمایید.(اگر مسیر راه طولانی بوده و جای خواب یا استراحت برای داوطلب وجود ندارد می تواند در روز آزمون زودتر مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کند.) 6:30 الی 7 صبح تاریخ اعلام شده ی آزمون کتبی باید در محل آزمون حضور داشته باشید.با ورود به حوزه امتحانی گروه های تجربی و ریاضی و انسانی جدا شده و داوطلبین در صندلی های مشخص شده و هماهنگ با کارت ورود به جلسه خود می نشینند.بعد از قرائت قرآن و سلام و صلوات آزمون برگزار می گردد.

ابتدا برگه سؤالات عمومی ارائه می شود سپس تخصصی.برگه عمومی را تحویل می دهید و تخصصی را می توانید با خود ببرید.

پس از تحویل پاسخ برگ باید منتظر قبولیه خود در سایت ا.ج.ا در تاریخی که ابتدای آزمون اعلام می گردد بمانید.

پس از تصحیح،نمره گذاری و رتبه بندی،داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی آزمون ورودی را کسب نموده اند،جهت ادامه مراحل گزینش اعلام می گردد.

داوطلبانی که اسامی آن ها به عنوان قبولی آزمون ورودی اعلام گردیده است،لازم است برابر جدول زمانبندی داده شده(در سایت ا.ج.ا اعلام می گردد.) و با توجه به ردیف قبولی به همراه مدارک خواسته شده (در سایت ا.ج.ا) جهت انجام سایر مراحل گزینش(معاینات پزشکی،تست ورزش،مصاحبه ی کتبی و امنیتی و فرماندهی) رأس ساعت 6 صبح تاریخ های ذکر شده به نشانی زیر مراجعه نمایند:

تهران - میدان حرّ- خ امام خمینی(ره) - نرسیده به چهار راه کمالی - مدیریت گزینش و استخدام نزاجا

پس از حضور در مدیریت گزینش و استخدام،داوطلبین در محوطه گزینش جمع شده ،هر شخص باید ردیف قبولی خود را نزد خود داشته باشد تا با خواندن آن،برگه مراجعه به هر دکتر که باید در آن مهر 15 دکتر باشد را از افسر ارائه دهنده دریافت کنند.سپس در جای دیگر مهر و تاریخ روز مراجعه زده می شود.سپس وارد سالنی شده و روی صندلی ها می نشینند.کارکنان گزینش استخدام،حضور شما را خیر مقدم گفته و برای تآیید شما اصل شناسنامه شما،گواهی اشتغال به تحصیل(در صورت دارا بودن) یا اصل مدرک نظام وظیفه(در صورت دارا بودن) و مدرک دیپلم موقت شما را مشاهده می کنند و برگه تست های پزشکی را از شما دریافت می کنند.پس از جمع آوری کامل برگه تست های پزشکی،نام های داوطلبین خوانده شده و داوطلب پس از دریافت مجدد برگه تست های پزشکی باید به محل معاینات پزشکی ارتش که 100 متر جلوتر از مدیریت گزینش است مراجعه نمایند.با پرداخت مبلغ 000/20 تومان مراحل تست پزشکی آغاز می گردد.

· آغاز مراحل پزشکی(عمومی):

1-ارتوپد: پس از ورود به سالن داوطلب لباسهایش را در آورده و به صف مراجعین به پزشک اول می پیوندد آنجا در صورت متعادل نبودن وزن و قد یا فاصله بین دو زانو بیش از یک انگشت(تأکیدد می کنم!بیش از یک انگشت!!) یا شکشتگی قسمتی از بدن،فرد مردود می شود (برگه تست های پزشکی از او گرفته می شود )

2- روانپزشکی:در همان سالن اجرا می گردد. در صورت وجود جراحات ناشی از تیغ یا چاقو یه هر خط خوردگی به هر شکل از نظو پزشک خود زنی بوده(یا مخاطب فرد شرور می باشد از نظر روان پزشک) و به راحتی مردود می شود.

3- ارولوژی و جراحی عمومی : در اتاقکی مخصوص دکتر بیضه ها و آلات جنسی داوطلب را معاینه می کند اگر سابقه بیماری MS یا چسبندگی داشته باشد یا افرادی که عادت خود ارضایی دارند مردود می شوند .

4- پوست و مو

5- چشم پزشک: داوطلب به چشم پزشک مراجعه کرده و چشم او در سه مرحله(میزان دید(10/10) آستیکمات(تا25صدم اشکال ندارد) و کور رنگی) معاینه می شود.(برگه او در قسمت چشم 3تا مهر باید دریافت کند.)

6- دندان پزشک : دندان پزشک دندانها و لثه های داوطلب را معاینه می کند در کل قانون است افرادی که بیش از 4 دندان پر شده دارند یا یک دندان کم دارند مردود شوند و اما گاه این گونه است و گاهی نه!که توسط همان دکتر تشخیص داده می شود همچنین عفونت های دهان و دندان موجب امضا نشدن برگه فرد می شود.(مسواک نزدن موجب بروز عفونت های دهان و دندان می شود.)

7- قلب و عروق : قلب داوطلب را معاینه کرده و اکو می گیرد. فشار خون او نیز گرفته می شود در صورت وجود بیماری قلبی و فشار خونی داوطلب مردود می شود.

8- اعصاب و روان: اعصاب داوطلب را می سنجد ( شخص ایستاده و دستان خود را رو به جلو باز نموده اینجا دکتر از او سوالاتی می پرسد(مثلا نام خودت رو معرفی کن و... که شاید 5 دقیقه سوال بپرسد و شاید هم نه!) در صورت لرزیدن دستها بنا به تشخیص دکتر فرد از ادامه مراحل باز می ماند.

9- پزشک هفتم:گوش و حلق و بینی داوطلب را معاینه کرده که فقط با نظر او داوطلب پذیرفته یا رد می شود.( از جمله مردودی ها افراد دارای بیماری آسم تنگی نفس و سینوزیت هستند)

* از آنجایی که مراجعه کننده زیاد است و در طول همان روز بیش از 500 نفر معاینه می شوند بعضی دکترها از قبیل چشم پزشک و اعصاب و دندان و ارتوپد شاید داوطلبانی را خیلی سخت گیرانه مردود کنند.

* افراد دارای چثه کوچک و خیلی لاغر بنا به دلایل بی جهت مردود می شوند.(که بی جهت هم نمی باشد.)

*داوطلبین توجه داشته باشند در صورت اعلام مردودی توسط هر پزشک در هر مرحله برگه تست پزشکی توسط پزشک از داوطلب گرفته می شود و هزینه پرداخت شده به او بازگردانیده نمی شود(حتی اگر در اولین مرحله مردود گردد.) و فرد مردود شده باید از محوطه مرکز معاینات خارج گردد.

*فرد مردود شده در همه مراحل پزشکی به غیر از دندان پزشکی،روان پزشکی و چشم پزشکی حق اعتراض داشته ولی در تست های نامبرده،اعتراض او مورد قبول واقع نمی گردد.

پس از پایان معاینات،داوطلبین قبول شده برگه تست های پزشکی خود را همراه با یک قطعه عکس تحویل پذیرش داده و از آن ها برگه جدیدی به نام کارت پایش(کارت مخصوص مهر و امضا: آزمایش خون و ادرار،تست ورزش،مصاحبه و آزمون کتبی عقیدتی سیاسی،مصاحبه امنیتی و فرماندهی،تست پزشکی خلبانی هواپیما،خلبانی بالگرد،مدیریت دفاعی و گزینش و استخدام) دریاف می نمایند.پس از دریافت کارت پایش باید جهت آزمایش خون و ادرار اقدام نمایند.

پس از انجام آزمایش،پس از صرف نهار و اقامه نماز،آزمون هماهنگ کتبی عقیدتی سیاسی در سالن گزینش و استخدام به عمل می آید.(داوطلبان باید توجه داشته باشند،به دلیل هماهنگ بودن آزمون و آغاز آن رأس ساعت اعلام شده،در صورت تأخیر،یک روز از برنامه عقب مانده و باید روز بعد برای آزمون اقدام نمایند.)

پس از اتمام آزمون،از مدیریت استخدام 4 نیروی ارتش وارد سالن شده تا برای داوطلبین درباره رشته های تحصیلی نیروی مربوط به خود اطلاع رسانی نمایند.

*رشته های عمومی نیروی زمینی(محل تحصیل:دانشگاه امام علی(ع)):مدیریت دفاعی،عمومی-مهندسی تعمیر و نگهداری بالگرد،عمومی-خلبانی بالگرد،خاص-تربیت مربی عقیدتی سیاسی،عمومی.

*رشته های عمومی قرارگاه پدافند هوایی(محل تحصیل:دانشگاه شهید ستاری):مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مهندسی کنترل شکاری-مهندسی عملیات موشکی-اطلاعات عملیات.

*رشته های عمومی نیروی هوایی(محل تحصیل:دانشگاه شهید ستاری): مهندسی هوافضا-مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما-مهندسی رایانه و کارشناسی مدیریت-خلبانی هواپیما،خاص-مراقبت پرواز،خاص.

*رشته های عمومی نیروی دریایی(محل تحصیل:دانشگاه امام خمینی (ره)):مهندسی عرشه-مهندسی مکانیک-مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مدیریت(کمیسر دریایی)-تفنگدار دریایی.

*رشته های عمومی ساحفاجا(محل تحصیل:دانشگاه فارابی):حفاظت اطلاعات و جنگ الکترونیک.

پس از اطلاع رسانی،برگه ای به داوطلبین ارائه می گردد(برگه انتخاب رشته) که در آن باید 5 کد رشته ی انتخابی مورد نظر خود(اعم از عمومی و خاص) را طبق اولویت در آن وارد نمایند.که اگر در صورت مردودی داوطلب در هر رشته(مثلا به علت تکمیل ظرفیت یا عدم کسب نمره حد نصاب یا مردودی در رشته های خاص"توضیح داده می شود")،رایانه به طور خودکار رشته مردودی را حذف و کد رشته بعدی را در اولویت قرار می دهد.

گزینه 6 هم وجود دارد که در صورت تأیید توسط داوطلب،این مجوز را به مدیریت گزینش و استخدام نزاجا می دهد که در صورت عدم قبولی وی در کد رشته های انتخابی خود،در صورت کسب نمره قبولی،سیستم رایانه ای برای وی انتخاب کد رشته نماید و در این صورت داوطلب نسبت به کد رشته ی انتخاب شده توسط سیستمم رایانه ای هیچ حقی جهت اعتراض نخواهد داشت.

*تعریف کد رشته های عمومی: به کد رشته هایی گفته می شود که نیاز به طی معاینات خاص و مصاحبه های خاص ندارد.

*تعریف کد رشته های خاص: به کد رشته هایی گفته میشود که علاوه بر معاینات پزشکی عمومی و مصاحبه عمومی،داوطلب این رشته ها،ملزم به طی نمودن معاینات خاص پزشکی و مصاحبه ی خاص می باشد و این کد رشته ها عبارت اند از: خلبانی بالگرد،خلبانی هواپیما،مراقبت پرواز،مهندسی ناوبری شکاری و حفاظت اطلاعات دانشگاه فارابی.

* الف)در رشته های خاص کسب حد نصاب معدل گزینشی مورد نیاز الزامی است.
* ب)در رشته های خاص مذکور،اعزام و قبولی در معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی ضروری می باشد.

*فرآیند گزینش برای داوطلبین رشته های عمومی 2 روز می باشد و برای داوطلبین رشته های خاص 1 روز دیگر اضافه می گردد.(جمعا 3 روز)

*حداکثر سن برای کد رشته خلبانی هواپیما 20 سال(و داشتن حداقل معدل کتبی 12 و معدل کل 15) و برای سایر کد رشته های عمومی و خاص 22 سال خواهد بود.

*داوطلبان با مدرک دیپلم علوم انسانی،معارف اسلامی تنها می توانند رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی را انتخاب نمایند و مجاز به انتخاب کد رشته های دیگر نمی باشند.

**برای داوطلبان کد رشته های عمومی،پس از طی دوره رزم مقدماتی و انتقال به دانشگاه مربوط،بر اساس معیارهای هر دانشگاه،رشته ی تحصیلی هر داوطلب مشخص خواهد شد.

پس از اتمام تعیین رشته،همه مسئولین از سالن خارج شده و مسئولین حفاظت اطلاعات وارد سالن می شوند و بعد از گفتن توضیحاتی،دفترچه ای را بین داوطلبین پخش می نمایند که شامل 18 صفحه است. صفحاتی که در آن ها سؤالاتی به عمل می آید که شاید باعث تعجب شما شود ولی باید سابقه خود و نسبت های فامیلی درجه 1 و 2(پدر،مادر،برادر،خواهر،پدربزرگ ها،مادربزرگ ها،عمو،دایی،عمه و خاله)خود را بدانید. نام 2 معرف و 2 ضامن نیز باید به آن ها ارائه دهید.نام نزدیکترین دوستان خود و خانواده خود نیز باید بنویسید و . . .(بیش از 2 ساعت زمان می برد و در این مدت حق خروج ندارید)

پس از تکمیل دفترچه،داوطلبین باید 5:30 صبح روز بعد جهت مصاحبه امنیتی و فرماندهی در مدیریت گزینش حضور به عمل آورند.داوطلب باید از مسائل سیاسی کشور و دنیا آگاه باشد.سؤالاتی از قبیل هدف از استخدام ارتش،ولایت فقیه و . . .

پس از اتمام مصاحبه امنیتی(که به تعداد داوطلبین بستگی دارد)و شاید تا 2،3 بعد از ظهر به طول انجامد.هر داوطلب پس از اتمام مصاحبه امنیتی خود می تواند برای تست ورزش در محوطه اقدام نماید.

تست ورزش شامل: دو 60 متر سرعتی،دو 1600 متر استقامتی،درازنشست در 1 دقیقه و بارفیکس در 1 دقیقه می باشد.که هر کدام 100 امتیاز داشته و امتیاز مجموع نیز 100 است.

پس از اتمام مصاحبه امنیتی و تست ورزش،مصاحبه عقیدتی و سیاسی آغاز می گردد.داوطلب باید به مسائل احکام،نماز،طهارت،روزه،قرائت قرآن و مسائل قرآنی آگاهی داشته باشد.مرجع تقلید خود را بشناسد.آَگاهی کامل با ولایت فقیه داشته باشد و . . .

*توجه داشته باشید که به غیر از تست های پزشکی که پزشک به راحتی می تواند داوطلب را مردود اعلام نماید،در مصاحبه امنیتی و مصاحبه عقیدتی نیز مصاحبه گر می تواند داوطلب را به طور مستقیم مردود نمایند.ولی در تست ورزش اینگونه نیست.به طور کل به غیر از تست های پزشکی،بقیه گزینش ها امتیازی بوده و داوطلب با کسب امتیاز بیشتر هنگام استخدام اولویت بیشتری نسبت به دیگر داوطلبین دارد.(امتیازات در هر گزینش به هیچ عنوان در اختیار داوطلب قرار نمی گیرد.)

پس از اتمام مصاحبه عقیدتی سیاسی،داوطلبانی که کد رشته های خاص را انتخاب نکردند،برگه پایش خود را تحویل داده و از محوطه خارج می شوند و منتظر قبولی خود در سایت ا.ج.ا در تاریخ اعلام شده توسط مسئولین،می مانند.

*حال اگر داوطلب کد رشته های خاص را انتخاب کرده باشد،با مسئولیت خود،کارت پایش را در اختیار دارد و باید در محوطه منتظر بماند تا گزینش همه داوطلبین به پایان برسد و مسئولین گزینش،صلاحیت داوطلبین انتخابی رشته های خاص را اعلام نماید(که تا 10 شب نیز امکان دارد به طول بیانجامد).در صورت قبولی داوطلب در هر کد رشته،داوطلب باید 6:30 صبح روز بعد در محل گزینش حضور داشته باشد.

*اگر اولویت و قبولی داوطلبی خلبانی هواپیما باشد،به بیمارستان بعثت نهاجا برده می شود.

*اگر اولویت و قبولی داوطلبی خلبانی بالگرد باشد(خلبانی هواپیما دیگر نمی تواند شرکت نماید)،به درمانگاه صدر هوانیروز برده می شود.

*اگر اولویت و قبولی داوطلبی حفاظت اطلاعات دانشگاه فارابی باشد(خلبانی هواپیما و بالگرد نمی تواند شرکت نماید)،به یکی از درمانگاه های نیروی زمینی برده می شود.

· مراحل تست های پزشکی خلبانی هواپیما:

با ورود به بیمارستان بعثت،برگه ای 7،8 صفحه ای را به داوطلب ارائه می دهند که شامل 87 مرحله تست می باشد.(که از گفتن همه آن ها ناتوانیم) ولی در کل،داوطلب در تمام مراحل پزشکی 9 گانه که در ابتدا انجام داده شد به مراتب سخت تر و سخت تر مورد معاینه قرار می گیرد و پس از آن وارد کمیسیون ها می شود.امکان دارد داوطلبی 80 مرحله را قبول گردد ولی در مرحله 81 مردود شود.(و درد آور تر از آن در مرحله 87)

· مراحل تست پزشکی خلبانی بالگرد:

تست های بالگرد به زیادی تست های هواپیما نمی باشد ولی به جرأت می توان گفت به سختی آن است.در خلبانی بالگرد،کمیسیون ها دیگر وجود ندارند.و در کل همانند مراحل 9 گانه پزشکی ابتدا می باشد که به مراتب سخت تر و سخت تر است.

*البته برای کسی که هیچ مشکلی نداشته باشد این مراحل به آسودگی آب خوردن برایش آسان است.

در خلبانی "داشتن دید عمق قوی،دید عمودی،دید افقی،نداشتن کور رنگی(به طور کل اگر برای همه 10/10 برای یک خلبان باید 11/11 باشد.)،داشتن شنوایی بسیار بسیار قوی(باید تست را ببینید تا قوی را درک کنید)،نداشتن مشکلات قلبی(تست اکو قلب و نوار مغز)،نداشتن اختلالات عصبی(تست نوار مغز)،نداشتن اختلالات جنسی(تست سونوگرافی)و هوش بالا " از تست های دشوار هستند که داوطلبانان مردودی زیادی را در مجموعه خود جای می دهد.

**باز هم اشاره می کنم به اینکه در خود جایی برای استرس راه ندهید.چراکه اگر یک فرد سالم باشید همه مراحل را به آسانی پشت سر می گذارید.

*شروع دوره آموزش در نیمه دوم تیر ماه خواهد بود،لذا داوطلبان باید حداکثر در خرداد ماه همان سال موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شده باشند و اگر داوطلبی تمام مراحل گزینش را با موفقیت طی نموده ولی موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده باشد،پذیرش نهایی نخواهد شد.


****کلیه حقوق نشر و توزیع این مطلب متعلق به وبلاگ www.aviator12.blogfa.com بوده و هرگونه کپی برداری با ذکر نام این وبلاگ قانونی است.در غیر این صورت فرد حقوقی یا حقیقی متخلف شناخته شده و تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.****
امضاي کاربر :
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
تــــــنـــــهــــــاعـــــشـــــقـــــم $$_________________________$$ $$_______$$$$$$$$$$________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_________$$$$$$__________$$ $$_______$$$$$$$$$$________$$ $$_________________________$$ $$_________________________$$ $$____$$$$$_______$$$$$____$$ $$__$$$$$$$$$___$$$$$$$$$__$$ $$_$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$_$$ $$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ $$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ $$______$$$$$$$$$$$$$______$$ $$________$$$$$$$$$________$$ $$_________$$$$$$$_________$$ $$__________$$$$$__________$$ $$___________$$$___________$$ $$____________$____________$$ $$_________________________$$ $$_________________________$$ $$_$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$_$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$_________$$$$$___$$ $$___$$$$$$_______$$$$$$___$$ $$____$$$$$$_____$$$$$$____$$ $$______$$$$$$$$$$$$$______$$ $$________$$$$$$$$$________$$ $$_____ $$ $$_________________________$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • دانلود اهنگ جدید
 • بیوگرافی و عکس
 • علمی ،پزشکی و سلامت
 • قیامت
 • اهنگ برای امام زمان
 • گالری تصاویر
 • موضوعات مختلف
 • ظهور منجی
 • نظرسنجی
  نظر شما درباره این وبلاگ چیست؟

  پیام مدیر سایت

  باسلام خدمت تمامی کاربران سایت .لطفا مطالب مورد نظر خود را در لیست موضوعات سایت دنبال کنید .باتشکر

  کدهای اختصاصی

  كد موسيقي براي وبلاگ

  اهنگ

  کد های تغییر شکل عکس ها

  تغیر شکل عکس

  مزون

  نیازمندیها

  نظر خواهی
 • ابزار جدول لیگ فوتبال
 • 
 • فیلم ماندگار
 • جدول لیگ برتر

  قالب وبلاگ

  دیکشنری

  فال حافظ

  پیام مدیر سایت

  سلام خدمت تمامی دوستان عزیز .اگر مایل به عضو شدن در سایت هستید میتوانید از قسمت سمت چپ اقدام کنید و اگر مایل به تبادل لینک هستید میتوانید از قسمت سمت راست اقدام  کنید